Rekrutacja - nabór elektroniczny


Długo wyczekiwany list z Rwandy

Alexis jest już w 5 klasie

23 czerwca dotarł do nas wyczekiwany list od naszego adopcyjnego synka z Rwandy –Alexisa.
Został napisany 5 września 2016 r., jednak z uwagi na to, że długo czekał na tłumaczenie na język polski, dopiero teraz go otrzymaliśmy.
Alexis chodzi już do piątej klasy.
W załączniku można zobaczyć oryginał listu, który do nas przyszedł oraz formularz w języku francuskim – cz. I, to podstawowe informacje o chłopcu, cz. II to parę słów od sióstr opiekunek, a cz. III to słowa Alexisa do nas.

Tłumaczenie listu:

II
Od kiedy Alexis nie jest na utrzymaniu ojca, stał się dobrym chłopcem i jest zdrowy. Teraz jest na utrzymaniu mamy, która jest w separacji z mężem. Alexis uczy się dobrze, ma przybory szkolne i jest zadowolony z rodziców adopcyjnych.
III
Kochani Rodzice Dobrodzieje!
Bardzo Was pozdrawiam i dziękuję za Waszą pomoc w nauce oraz w życiu codziennym. Proszę wybaczyć, że nie zdałem egzaminów w drugim kwartale nauki, bo byłem chory, ale postaram się poprawić oceny. Ślę również pozdrowienia dla całej Waszej rodziny i życzę wszystkiego dobrego oraz proszę o modlitwę .
Bardzo dziękuję i życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia i dobrego Nowego Roku 2017.
Wasze dziecko – Alexis

Zdjęcie: Długo wyczekiwany list z Rwandy Zdjęcie: Długo wyczekiwany list z Rwandy Zdjęcie: Długo wyczekiwany list z Rwandy

DagmaraKulasik
2017-06-24 12:26:54